Slovensko je krásne a môžeš naň byť hrdý. Skvelé video ukazuje našu krajinu len v tom najlepšom svetle

imagesssSlovensko stojí za to. Krásy našej krajiny v pokračovaní výborného videa definitívne nie sú na zahodenie.

Prinášame vám ďalšie krásne video o ktoré sa postaral šikovný fotograf Matúš Lašan.

Svoje prvé video nazval Somewhere in Slovakia a prešiel v ňom hneď niekoľko zaujímavých a najmä krásnych oblastí, cez mestá až po nedotknutú prírodu. Tentoraz sa vydal na cestu po Slovensku opäť a znovu sa mu podarilo zachytiť našu krajinu len v tom najkrajšom svetle. Nezaoberal sa zbytočnými okolnosťami, ale vychutnával si to, na čo sa pozerá a patrične tie miesta stihol zdokumentovať.

Na predchádzajúcom videu pracoval Matúš až neuveriteľné 3 roky, aby ho dotiahol do finálnej podoby, ale jeho novinka mu stála už “len” 8 mesiacov života, keďže pri natáčaní využil získané skúsenosti. Počas získavania potrebných záberov prešiel Matúš stovky a stovky kilometrov, aby sa dostal na odporúčané miesta, ale po zhliadnutí finálnej verzie videa môžeme len šťastne konštatovať, že celá jeho námaha stála za to. Aspoň na chvíľu preto zabudni na problémy a starosti, ktoré v živote máš a vychutnaj si svoju krajinu na dychberúcich záberoch.

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>