Najsilnejšia Tesla si to rozdala s obrovským Boeingom na letisku. Ako to dopadlo?

32545_Najsilnejsia-Tesla-si-to-rozdala-s-obrovskym-Boeingom-na-letisku-Ako-to-dopadloNevídaný „pretek“ opäť vyzdvihuje prednosti super-rýchleho sedanu od Tesly.

Na odľahčenie od nášho triezveho pohľadu na najnovšiu Teslu tu tentokrát máme o čosi pozitívnejšiu nôtu, na ktorú si v spojení s touto ambicióznou automobilkou zahráme. Model S nie je na scéne žiadnym nováčikom, preto si o jeho rýchlostných parametroch nemusíme písať eseje, a už tobôž nie o najsilnejšej verzii P90D za prítomnosti Ludicrous módu robiaceho z tohto elektrického sedanu famózne rýchly počin, ktorý vie v akcelerácii statočne prekvapiť aj tie najlepšie súčasné superšporty. Rozmýšlali ste však nad tým, ako by dopadol akýsi drag race, keby sa bok po boku tohto na pohľad relatívne nenápadného monštra postavilo obrovské lietadlo? Niečo na tento štýl sa totiž najnovšie objavilo na internetoch, a tak sme svedkami  veľmi zaujímavého a hlavne nevídaného porovnania síl. jeho výsledok si môžete pozrieť prostredníctvom autentického videa, na ktorom je evidentné, že táto teslička vie pekne potrápiť aj Boeing 737.

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>