Malebné Slovensko zachytené v krásnom videu, ktoré ťa zahreje pri srdci

aAkokoľvek nadávame na to, v akých pomeroch žijeme, musíme si priznať, že krásy Slovenska sú jednoducho jedinečné.

Samozrejme, že vždy sa nájde dôvod, prečo by sme mali nadávať na Slovensko, či už je to politika, alebo spoločenské pomery. No jeden fotograf, Matúš Lašan, to vzal z úplne iného konca. Veď všetci dobre vieme, že okrem nádrehných slovenských žien máme ešte aj úchvatnú prírodu, ktorú navždy zvečnil v unikátnom časozbernom videu.

Z popisu videa sa dozvedáme, že Matúš, vystupujúci ako MLandscapes, pracoval na tomto videu obdivuhodné 3 roky, kým sa mu podarilo zozbierať tie najkvalitnejšie zábery z celého Slovenska, no čas strávený pri tvorbe tohto videa hodnotí ako z najlepších vo svojom živote. Veď kto z nás by radšej necestoval po nádhernej krajine a zažíval dennodenne nové a nové zážitky miesto sedenia doma či v práci? Nejdem sa zbytočne rozpisovať, vychutnajte si toto krásne video, ktoré aj najväčšiemu pesimistovi vyčarí úsmev na tvári a pripomenie nám, že máme byť prečo hrdý na svoju krajinu.

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>