Slovensko je nádherná krajina, o čom ťa opäť presvedčí krásne video.

32664_Slovensko-je-nadherna-krajina-o-com-ta-opat-presvedci-krasne-videoDaj si pauzu, pokojne sa usaď a vychutnaj si video, ktoré nejednému patriotovi nahrnie slzy do očí.

Prinášame vám v poradí tretie krásne video o ktoré sa postaral šikovný fotograf Matúš Lašan.

Svoju niekoľkoročnú a náročnú tvorbu poskladal do série videí s názvom Somewhere in Slovakia, kde nájdeme tie najkrajšie časozberné zábery z rôznych kútov našej malej, no malebnej krajiny. Včera potešil svojich fanúšikov (vrátane nás) už tretím pokračovaním, ktoré je najrozsiahlejšie a kvalitou sa hravo vyrovná svojim predchodcom. Matúš odvádza svoju prácu svedomite a všetko, čo vytvorí môžeme zaradiť k tomu najlepšiemu, takže pokiaľ máš vášeň s ním pracovať, prednedávnom na svojej facebookovej stránke oznámil prípravu nového, zatiaľ najväčšieho projektu, no s jeho tvorbou potrebuje pomoc. Pokiaľ teda nemáš fotoaparát iba na okrasu a neštítiš sa zodrať nejedny tenisky, pokojne mu napíš.

Čo sa bližšie videa týka, nemáme slov. A myslíme, že tie sú teraz aj tak úplne zbytočné, takže na chvíľku zabudnime na všetky urážky, ktorými dennodenne nešetríme na adresu našej domoviny a vychutnajme si toto nádherné časozberné video, ktoré nejedenému divákovi vyrazí dych. Ďakujeme Matúš a držíme palce pri ďalších podobných projektoch a videách!

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>